21458-18-2-0500-0104-1-TS
DigiKeys varenummer
CN170BR-500-ND
1175-21458-18-2-0500-0104-1-TS-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
21458-18-2-0500-0104-1-TS
Beskrivelse
CABLE 2COND 18AWG BLK/RED 500'
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 Leder Multi-leder Kabel Sort, Rød 18 AWG 500,0' (152,4m)
Kategori
Kappe (isolerings )materiale
Mfr
Kappe (isolerings) diameter
0,153" (3,89mm)
Emballage
Spole
Digi-Spool™, Kontinuerlig spole
Længde
500,0' (152,4m)
Varestatus
Aktiv
Kappefarve
Sort, Rød
Kabeltype
Klassificeringer
UL Style 21458
Antal ledere
2
Spænding
300 V
Trådtykkelse
Driftstemperatur
-10°C – 80°C
Ledertråd
34/0,0071"
Kappe (isolerings) tykkelse
0,0150" (0,381mm)