1672-24-1-0500-006-1-TS
DigiKeys varenummer
CN344N-100-ND
Producenter
Producentens varenummer
1672-24-1-0500-006-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 24AWG BRN 100'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24 AWG Hook-up Tråd 11/0,0063" Brun 300V 100,0' (30,5m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,091" (2,31mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,016" (0,41mm)
Emballage
Spole
Længde
100,0' (30,5m)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-10°C – 105°C
Trådtykkelse
Kappefarve
Ledertråd
11/0,0063"
Klassificeringer
UL Style 1672
Ledermateriale
Funktioner
Oliebestandig
Kappe (isolerings )materiale
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 3
Kontroller for yderligere indgående lager
Spole
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 24AWG BLK 100'
På lager: 8
HOOK-UP STRND 24AWG WHT 100'
På lager: 1
HOOK-UP STRND 24AWG YEL 100'
På lager: 8
HOOK-UP STRND 24AWG RED 100'
HOOK-UP STRND 24AWG BLU 100'
På lager: 10
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 24AWG BROWN
På lager: 0
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BRN 25'
På lager: 4
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BRN 50'