1672-24-1-0500-003-1-TS
DigiKeys varenummer
CN341Y-50-ND
Producenter
Producentens varenummer
1672-24-1-0500-003-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 24AWG 300V YEL 50'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24 AWG Hook-up Tråd 11/0,0063" Gul 300V 50,00' (15,24m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,091" (2,31mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,016" (0,41mm)
Længde
50,00' (15,24m)
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-10°C – 105°C
Ledertråd
11/0,0063"
Flere ressourcer
På lager: 11
Kontroller for yderligere indgående lager
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLK 50'
På lager: 4
HOOK-UP STRND 24AWG 300V WHT 50'
På lager: 1
HOOK-UP STRND 24AWG 300V RED 50'
På lager: 6
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLU 50'
På lager: 4
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BRN 50'
På lager: 1
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 24AWG YEL 100'
På lager: 7
HOOK-UP STRND 24AWG YELLOW
På lager: 0
HOOK-UP STRND 24AWG 300V YEL 25'