1672-24-1-0500-002-1-TS er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Alpha Wire
På lager: 1.300
Datablad
24 AWG Hook-up Tråd 11/0,0063" Hvid 300V 500,0' (152,4m)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1672-24-1-0500-002-1-TS
DigiKeys varenummer
CN340W-500-ND
1175-1672-24-1-0500-002-1-TS-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
1672-24-1-0500-002-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 24AWG WHITE
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,091" (2,31mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,016" (0,41mm)
Emballage
Spole
Digi-Spool™, Kontinuerlig spole
Længde
500,0' (152,4m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-10°C – 105°C
Trådtykkelse
Kappefarve
Ledertråd
11/0,0063"
Klassificeringer
UL Style 1672
Ledermateriale
Funktioner
Oliebestandig
Kappe (isolerings )materiale
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
Erstatningsvarer (1)
VarenummerProducenter Tilgængelig antalDigiKeys varenummer Enhedspris Alternativ type
På lager: 0 Fod
Tjek leveringstid
Anmod om besked når varen er på lager
LængdeEnhedspris (Pr. fod)Udv. pris
Spole
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 24AWG BLACK
På lager: 3500
HOOK-UP STRND 24AWG YELLOW
HOOK-UP STRND 24AWG RED
HOOK-UP STRND 24AWG BLUE
HOOK-UP STRND 24AWG BROWN
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 24AWG WHT 100'
På lager: 1
HOOK-UP STRND 24AWG 300V WHT 50'
På lager: 1
HOOK-UP STRND 24AWG 300V WHT 25'