1672-24-1-0500-001-1-TS
DigiKeys varenummer
CN339B-25-ND
Producenter
Producentens varenummer
1672-24-1-0500-001-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLK 25'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24 AWG Hook-up Tråd 11/0,0063" Sort 300V 25,00' (7,62m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,091" (2,31mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,016" (0,41mm)
Længde
25,00' (7,62m)
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-10°C – 105°C
Ledertråd
11/0,0063"
Flere ressourcer
På lager: 4
Kontroller for yderligere indgående lager
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 24AWG 300V WHT 25'
På lager: 5
HOOK-UP STRND 24AWG 300V YEL 25'
På lager: 4
HOOK-UP STRND 24AWG 300V RED 25'
På lager: 7
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLU 25'
På lager: 3
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BRN 25'
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 24AWG BLK 100'
På lager: 8
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLK 50'