1672-22-1-0500-006-1-TS
DigiKeys varenummer
CN354N-50-ND
Producenter
Producentens varenummer
1672-22-1-0500-006-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BRN 50'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 AWG Hook-up Tråd 17/0,0063" Brun 300V 50,00' (15,24m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,098" (2,48mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,016" (0,41mm)
Emballage
Spole
Længde
50,00' (15,24m)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-10°C – 105°C
Trådtykkelse
Kappefarve
Ledertråd
17/0,0063"
Klassificeringer
UL Style 1672
Ledermateriale
Funktioner
Oliebestandig
Kappe (isolerings )materiale
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 3
Kontroller for yderligere indgående lager
Spole
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLK 50'
På lager: 4
HOOK-UP STRND 22AWG 300V WHT 50'
På lager: 3
HOOK-UP STRND 22AWG 300V YEL 50'
På lager: 4
HOOK-UP STRND 22AWG 300V RED 50'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLU 50'
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 22AWG BRN 100'
På lager: 2
HOOK-UP STRND 22AWG BRN 500'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BRN 25'