1672-22-1-0500-004-1-TS
DigiKeys varenummer
CN352R-100-ND
Producenter
Producentens varenummer
1672-22-1-0500-004-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 22AWG RED 100'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 AWG Hook-up Tråd 17/0,0063" Rød 300V 100,0' (30,5m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,098" (2,48mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,016" (0,41mm)
Længde
100,0' (30,5m)
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-10°C – 105°C
Ledertråd
17/0,0063"
Flere ressourcer
Afbrudt
Dette produkt forhandles ikke længere af DigiKey.
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 22AWG BLK 100'
På lager: 16
HOOK-UP STRND 22AWG WHT 100'
På lager: 3
HOOK-UP STRND 22AWG YEL 100'
På lager: 2
HOOK-UP STRND 22AWG BLU 100'
På lager: 7
HOOK-UP STRND 22AWG BRN 100'
På lager: 2
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 22AWG 300V RED 25'
På lager: 15
HOOK-UP STRND 22AWG RED
På lager: 4745
HOOK-UP STRND 22AWG 300V RED 50'