1672-22-1-0500-002-1-TS
DigiKeys varenummer
CN350W-500-ND
1175-1672-22-1-0500-002-1-TS-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
1672-22-1-0500-002-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 22AWG WHITE
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 AWG Hook-up Tråd 17/0,0063" Hvid 300V 500,0' (152,4m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,098" (2,48mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,016" (0,41mm)
Emballage
Spole
Digi-Spool™, Kontinuerlig spole
Længde
500,0' (152,4m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-10°C – 105°C
Trådtykkelse
Kappefarve
Ledertråd
17/0,0063"
Klassificeringer
UL Style 1672
Ledermateriale
Funktioner
Oliebestandig
Kappe (isolerings )materiale
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 1.500 Fod
Kontroller for yderligere indgående lager
LængdeEnhedspris (Pr. fod)Udv. pris
Spole
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 22AWG BLACK
På lager: 1375
HOOK-UP STRND 22AWG YELLOW
På lager: 2485
HOOK-UP STRND 22AWG RED
HOOK-UP STRND 22AWG BLUE
HOOK-UP STRND 22AWG BRN 500'
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 22AWG WHT 100'
På lager: 3
HOOK-UP STRND 22AWG 300V WHT 25'
På lager: 16
HOOK-UP STRND 22AWG 300V WHT 50'