1672-18-1-0500-003-1-TS
DigiKeys varenummer
CN371Y-500-ND
1175-1672-18-1-0500-003-1-TS-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
1672-18-1-0500-003-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 18AWG YELLOW
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
18 AWG Hook-up Tråd 34/0,0071" Gul 300V 500,0' (152,4m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,122" (3,10mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,016" (0,41mm)
Emballage
Spole
Digi-Spool™, Kontinuerlig spole
Længde
500,0' (152,4m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-10°C – 105°C
Trådtykkelse
Kappefarve
Ledertråd
34/0,0071"
Klassificeringer
UL Style 1672
Ledermateriale
Funktioner
Oliebestandig
Kappe (isolerings )materiale
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 0 Fod
Tjek leveringstid
Anmod om besked når varen er på lager
LængdeEnhedspris (Pr. fod)Udv. pris
Spole
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 18AWG BLACK
På lager: 0
HOOK-UP STRND 18AWG WHITE
På lager: 1500
HOOK-UP STRND 18AWG RED
HOOK-UP STRND 18AWG BLU 500'
På lager: 9
HOOK-UP STRND 18AWG BROWN
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 18AWG YEL 100'
På lager: 5
HOOK-UP STRND 18AWG 300V YEL 50'
På lager: 7
HOOK-UP STRND 18AWG 300V YEL 25'