1672-18-1-0500-001-1-TS
DigiKeys varenummer
CN369B-100-ND
Producenter
Producentens varenummer
1672-18-1-0500-001-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 18AWG BLK 100'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
18 AWG Hook-up Tråd 34/0,0071" Sort 300V 100,0' (30,5m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,122" (3,10mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,016" (0,41mm)
Emballage
Spole
Længde
100,0' (30,5m)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-10°C – 105°C
Trådtykkelse
Kappefarve
Ledertråd
34/0,0071"
Klassificeringer
UL Style 1672
Ledermateriale
Funktioner
Oliebestandig
Kappe (isolerings )materiale
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 10
Kontroller for yderligere indgående lager
Spole
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 18AWG WHT 100'
På lager: 4
HOOK-UP STRND 18AWG YEL 100'
På lager: 5
HOOK-UP STRND 18AWG RED 100'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 18AWG BLU 100'
På lager: 7
HOOK-UP STRND 18AWG BRN 100'
På lager: 3
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BLK 50'
På lager: 11
HOOK-UP STRND 18AWG BLACK
På lager: 0
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BLK 25'