1569-22-1-0500-005-1-TS
DigiKeys varenummer
CN532L-25-ND
Producenter
Producentens varenummer
1569-22-1-0500-005-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLU 25'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 AWG Hook-up Tråd 17/0,0063" Blå 300V 25,00' (7,62m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,063" (1,60mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,015" (0,38mm)
Længde
25,00' (7,62m)
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-10°C – 105°C
Ledertråd
17/0,0063"
Flere ressourcer
På lager: 10
Kontroller for yderligere indgående lager
Vare med merværdi
Spole
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLK 25'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 22AWG 300V WHT 25'
På lager: 40
HOOK-UP STRND 22AWG 300V YEL 25'
På lager: 5
HOOK-UP STRND 22AWG 300V RED 25'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BRN 25'
Enhedspris:
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 22AWG BLUE
HOOK-UP STRND 22AWG BLU 100'
På lager: 91
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLU 50'