1430-24-1-0500-004-1-TS
DigiKeys varenummer
CN482R-100-ND
Producenter
Producentens varenummer
1430-24-1-0500-004-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 24AWG RED 100'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24 AWG Hook-up Tråd 11/0,0063" Rød 300V 100,0' (30,5m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,055" (1,40mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,016" (0,41mm)
Længde
100,0' (30,5m)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-10°C – 105°C
Ledertråd
11/0,0063"
Flere ressourcer
På lager: 1
Kontroller for yderligere indgående lager
Spole
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 24AWG BLK 100'
På lager: 6
HOOK-UP STRND 24AWG WHT 100'
På lager: 3
HOOK-UP STRND 24AWG YEL 100'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 24AWG BLU 100'
På lager: 8
HOOK-UP STRND 24AWG BRN 100'
På lager: 9
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 24AWG 300V RED 25'
På lager: 14
HOOK-UP STRND 24AWG 300V RED 50'