1430-24-1-0500-001-1-TS
DigiKeys varenummer
CN479B-500-ND
1175-1430-24-1-0500-001-1-TS-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
1430-24-1-0500-001-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 24AWG BLACK
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24 AWG Hook-up Tråd 11/0,0063" Sort 300V 500,0' (152,4m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,055" (1,40mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,016" (0,41mm)
Emballage
Spole
Digi-Spool™, Kontinuerlig spole
Længde
500,0' (152,4m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-10°C – 105°C
Ledertråd
11/0,0063"
Flere ressourcer
På lager: 8.840 Fod
Kontroller for yderligere indgående lager
LængdeEnhedspris (Pr. fod)Udv. pris
Spole
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 24AWG WHITE
På lager: 3000
HOOK-UP STRND 24AWG YELLOW
På lager: 6500
HOOK-UP STRND 24AWG RED
HOOK-UP STRND 24AWG BLUE
HOOK-UP STRND 24AWG BRN 500'
På lager: 8
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLK 25'
På lager: 12
HOOK-UP STRND 24AWG BLK 100'
På lager: 2
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLK 50'