1430-22-1-0500-007-1-TS
DigiKeys varenummer
CN495G-100-ND
Producenter
Producentens varenummer
1430-22-1-0500-007-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 22AWG GRN 100'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 AWG Hook-up Tråd 17/0,0063" Grøn 300V 100,0' (30,5m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,063" (1,60mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,016" (0,41mm)
Længde
100,0' (30,5m)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-10°C – 105°C
Ledertråd
17/0,0063"
Flere ressourcer
Afbrudt
Dette produkt forhandles ikke længere af DigiKey.
Spole
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 22AWG BLK 100'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 22AWG WHT 100'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 22AWG YEL 100'
HOOK-UP STRND 22AWG RED 100'
På lager: 9
HOOK-UP STRND 22AWG BLU 100'
På lager: 2
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 22AWG GREEN
På lager: 500
HOOK-UP STRND 22AWG 300V GRN 25'
På lager: 3
HOOK-UP STRND 22AWG 300V GRN 50'