1430-22-1-0500-003-1-TS
DigiKeys varenummer
CN491Y-500-ND
1175-1430-22-1-0500-003-1-TS-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
1430-22-1-0500-003-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 22AWG YELLOW
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 AWG Hook-up Tråd 17/0,0063" Gul 300V 500,0' (152,4m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,063" (1,60mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,016" (0,41mm)
Emballage
Spole
Digi-Spool™, Kontinuerlig spole
Længde
500,0' (152,4m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-10°C – 105°C
Ledertråd
17/0,0063"
Flere ressourcer
På lager: 2.000 Fod
Kontroller for yderligere indgående lager
LængdeEnhedspris (Pr. fod)Udv. pris
Spole
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 22AWG BLK 500'
På lager: 17
HOOK-UP STRND 22AWG WHITE
På lager: 2500
HOOK-UP STRND 22AWG RED 500'
På lager: 8
HOOK-UP STRND 22AWG BLU 500'
På lager: 1
HOOK-UP STRND 22AWG BRN 500'
På lager: 5000
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 22AWG 300V YEL 25'
På lager: 18
HOOK-UP STRND 22AWG YEL 100'
HOOK-UP STRND 22AWG 300V YEL 50'