1426-10-1-250-004-1-TS
DigiKeys varenummer
1175-1426-10-1-250-004-1-TS-ND
1175-1426-10-1-250-004-1-TS-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
1426-10-1-250-004-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP 10AWG 600V RED 820.2'
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 AWG Hook-up Tråd 105/0,0100" Rød 600V 820,2' (250,0m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,185" (4,70mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,033" (0,84mm)
Emballage
Spole
Digi-Spool™, Kontinuerlig spole
Længde
820,2' (250,0m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
600V
Kabeltype
Kappefarve
Trådtykkelse
Klassificeringer
UL Style 1426
Ledertråd
105/0,0100"
Funktioner
Oliebestandig
Ledermateriale
Grundlæggende varenummer
Kappe (isolerings )materiale
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 0 Meter
Tjek leveringstid
Anmod om besked når varen er på lager
LængdeEnhedspris (Pr. meter)Udv. pris
Spole
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 10AWG WHT METER
På lager: 1731
HOOK-UP 10AWG 600V GREEN 820.2'