1332-26-1-0500-004-1-S
DigiKeys varenummer
1175-1332-26-1-0500-004-1-S-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
1332-26-1-0500-004-1-S
Beskrivelse
UL1332, FEP INSULATED HOOK-FOOT
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
26 AWG Hook-up Tråd 7/0,0063" Rød 300V Angiv antal fod i ordreantal
Kappe (isolerings) diameter
0,045" (1,14mm)
Serie
Kappe (isolerings) tykkelse
0,013" (0,33mm)
Emballage
Digi-Spool™, Kontinuerlig spole
Længde
Angiv antal fod i ordreantal
Varestatus
Aktiv
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-80°C – 200°C