1332-26-1-0500-001-1-S
DigiKeys varenummer
1175-1332-26-1-0500-001-1-S-ND
Producenter
Producentens varenummer
1332-26-1-0500-001-1-S
Beskrivelse
UL1332, FEP INSULATED HOOK-UP WI
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
26 AWG Hook-up Tråd 7/0,0063" Sort 300V 500,0' (152,4m)
Kappe (isolerings) diameter
0,045" (1,14mm)
Serie
Kappe (isolerings) tykkelse
0,013" (0,33mm)
Emballage
Spole
Længde
500,0' (152,4m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-80°C – 200°C