1332-22-1-0500-003-1-TS
DigiKeys varenummer
1332-22-1-0500-003-1-TS-ND
Producenter
Producentens varenummer
1332-22-1-0500-003-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 22AWG YEL 500'
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 AWG Hook-up Tråd 19/0,0063" Gul 300V 500,0' (152,4m)
Kappe (isolerings) diameter
0,057" (1,45mm)
Serie
Kappe (isolerings) tykkelse
0,013" (0,33mm)
Emballage
Spole
Længde
500,0' (152,4m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-80°C – 200°C