1332-18-1-0500-004-1-S
DigiKeys varenummer
1175-1332-18-1-0500-004-1-S-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
1332-18-1-0500-004-1-S
Beskrivelse
UL1332, FEP INSULATED HOOK-FOOT
Detaljeret beskrivelse
18 AWG Hook-up Tråd 19/0,0094" Rød 300V Angiv antal fod i ordreantal
Kappe (isolerings) diameter
0,073" (1,85mm)
Serie
Kappe (isolerings) tykkelse
0,013" (0,33mm)
Emballage
Digi-Spool™, Kontinuerlig spole
Længde
Angiv antal fod i ordreantal
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-80°C – 200°C