1332-16-1-0500-012-1-TS
DigiKeys varenummer
1175-1332-16-1-0500-012-1-TS-ND
Producenter
Producentens varenummer
1332-16-1-0500-012-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 16AWG GRAY FEET
Detaljeret beskrivelse
16 AWG Hook-up Tråd 19/0,0114" Grå 300V 500,0' (152,4m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,085" (2,16mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,013" (0,33mm)
Serie
Længde
500,0' (152,4m)
Emballage
Spole
Spænding
300V
Driftstemperatur
-80°C – 200°C