1332-14-1-0500-008-1-TS
DigiKeys varenummer
1175-1332-14-1-0500-008-1-TS-ND
1175-1332-14-1-0500-008-1-TS-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
1332-14-1-0500-008-1-TS
Beskrivelse
WIRE
Detaljeret beskrivelse
14 AWG Hook-up Tråd 19/0,0150" Orange 300V 500,0' (152,4m)
Kappe (isolerings) diameter
0,101" (2,57mm)
Serie
Kappe (isolerings) tykkelse
0,013" (0,33mm)
Emballage
Spole
Digi-Spool™, Kontinuerlig spole
Længde
500,0' (152,4m)
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-80°C – 200°C