1332-14-1-0100-011-1-TS er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
CNC Tech
På lager: 0
Datablad
14 AWG Hook-up Tråd 19/0,0150" Grøn, Gul 300V 100,0' (30,5m)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1332-14-1-0100-011-1-TS
DigiKeys varenummer
1175-1332-14-1-0100-011-1-TS-ND
Producenter
Producentens varenummer
1332-14-1-0100-011-1-TS
Beskrivelse
UL1332, FEP INSULATED HOOK-UP WI
Detaljeret beskrivelse
Kappe (isolerings) diameter
0,101" (2,57mm)
Serie
Kappe (isolerings) tykkelse
0,013" (0,33mm)
Længde
100,0' (30,5m)
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-80°C – 200°C