1332-12-1-0100-003-1-TS
DigiKeys varenummer
1175-1332-12-1-0100-003-1-TS-ND
Producenter
Producentens varenummer
1332-12-1-0100-003-1-TS
Beskrivelse
UL1332, FEP INSULATED HOOK-UP WI
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12 AWG Hook-up Tråd 19/0,0185" Gul 300V 100,0' (30,5m)
Kategori
Kappe (isolerings )materiale
Mfr
Kappe (isolerings) diameter
0,118" (3,00mm)
Serie
Kappe (isolerings) tykkelse
0,013" (0,33mm)
Emballage
Spole
Længde
100,0' (30,5m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-80°C – 200°C