1330-26-1-0500-007-1-S
DigiKeys varenummer
1175-1330-26-1-0500-007-1-S-ND
Producenter
Producentens varenummer
1330-26-1-0500-007-1-S
Beskrivelse
UL1330, FEP INSULATED HOOK-UP WI
Detaljeret beskrivelse
26 AWG Hook-up Tråd 7/0,0063" Grøn 600V 500,0' (152,4m)
Kappe (isolerings) diameter
0,061" (1,55mm)
Serie
Kappe (isolerings) tykkelse
0,020" (0,51mm)
Længde
500,0' (152,4m)
Spænding
600V
Kabeltype
Driftstemperatur
-80°C – 200°C