1330-22-1-0500-004-1-S
DigiKeys varenummer
1175-1330-22-1-0500-004-1-S-ND
Producenter
Producentens varenummer
1330-22-1-0500-004-1-S
Beskrivelse
UL1330, FEP INSULATED HOOK-UP WI
Detaljeret beskrivelse
22 AWG Hook-up Tråd 7/0,0100" Rød 600V 500,0' (152,4m)
Kappe (isolerings) diameter
0,071" (1,80mm)
Serie
Kappe (isolerings) tykkelse
0,020" (0,51mm)
Længde
500,0' (152,4m)
Spænding
600V
Kabeltype
Driftstemperatur
-80°C – 200°C