1330-20-1-0500-008-1-TS
DigiKeys varenummer
1330-20-1-0500-008-1-TS-ND
Producenter
Producentens varenummer
1330-20-1-0500-008-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 20AWG ORN
Detaljeret beskrivelse
20 AWG Hook-up Tråd 7/0,0126" Orange 600V 500,0' (152,4m)
Kappe (isolerings) diameter
0,081" (2,06mm)
Serie
Kappe (isolerings) tykkelse
0,020" (0,51mm)
Længde
500,0' (152,4m)
Spænding
600V
Kabeltype
Driftstemperatur
-80°C – 200°C