1330-20-1-0500-005-1-TS det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
CNC Tech
På lager: 6
Datablad
MFR Recommended
CNC Tech
På lager: 1.000
Datablad
20 AWG Hook-up Tråd 7/0,0126" Blå 600V 25,00' (7,62m)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1330-20-1-0500-005-1-TS
DigiKeys varenummer
CN113L-25-ND
Producenter
Producentens varenummer
1330-20-1-0500-005-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 20AWG BLU 25'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kappe (isolerings) diameter
0,081" (2,06mm)
Serie
Kappe (isolerings) tykkelse
0,020" (0,51mm)
Emballage
Spole
Længde
25,00' (7,62m)
Varestatus
Forældet
Spænding
600V
Kabeltype
Driftstemperatur
-80°C – 200°C