1330-20-1-0500-004-1-S
DigiKeys varenummer
1175-1330-20-1-0500-004-1-S-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
1330-20-1-0500-004-1-S
Beskrivelse
UL1330, FEP INSULATED HOOK-FOOT
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 AWG Hook-up Tråd 7/0,0126" Rød 600V Angiv antal fod i ordreantal
Kategori
Kappe (isolerings )materiale
Mfr
Kappe (isolerings) diameter
0,081" (2,06mm)
Serie
Kappe (isolerings) tykkelse
0,020" (0,51mm)
Emballage
Digi-Spool™, Kontinuerlig spole
Længde
Angiv antal fod i ordreantal
Varestatus
Aktiv
Spænding
600V
Kabeltype
Driftstemperatur
-80°C – 200°C