1330-10-1-0100-004-1-TS
DigiKeys varenummer
1175-1330-10-1-0100-004-1-TS-ND
Producenter
Producentens varenummer
1330-10-1-0100-004-1-TS
Beskrivelse
UL1330, FEP INSULATED HOOK-UP WI
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 AWG Hook-up Tråd 41/0,0159" Rød 600V 100,0' (30,5m)
Kategori
Kappe (isolerings )materiale
Mfr
Kappe (isolerings) diameter
0,157" (3,99mm)
Serie
Kappe (isolerings) tykkelse
0,020" (0,51mm)
Emballage
Spole
Længde
100,0' (30,5m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
600V
Kabeltype
Driftstemperatur
200°C