10982-22-1-2000-001-1-TD
DigiKeys varenummer
1175-2668-ND
Producenter
Producentens varenummer
10982-22-1-2000-001-1-TD
Beskrivelse
HOOK-UP SOLID 22AWG BLACK
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 AWG Hook-up Tråd Solid Sort 300V 2000,0' (609,6m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,063" (1,60mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,015" (0,38mm)
Længde
2000,0' (609,6m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-10°C – 80°C
Flere ressourcer
På lager: 12.000 Fod
Kontroller for yderligere indgående lager
Spole
LængdeEnhedspris (Pr. fod)Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP SOLID 22AWG RED
På lager: 8000
HOOK-UP SOLID 22AWG WHITE
På lager: 16000
HOOK-UP SOLID 22AWG GREEN
Alternativ længde
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V BLK 5'
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V BLK 25'
På lager: 5
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V BLK 50'
HOOK-UP SOLID 22AWG BLK 100'
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V BLK 10'