10982-18-1-2000-004-1-TD
DigiKeys varenummer
1175-2663-50-ND
Producenter
Producentens varenummer
10982-18-1-2000-004-1-TD
Beskrivelse
HOOK-UP SOLID 18AWG 300V RED 50'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
18 AWG Hook-up Tråd Solid Rød 300V 50,00' (15,24m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,083" (2,11mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,015" (0,38mm)
Længde
50,00' (15,24m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-10°C – 80°C
Flere ressourcer
På lager: 22
Kontroller for yderligere indgående lager
Vare med merværdi
Alternativ farve
HOOK-UP SOLID 18AWG 300V BLK 50'
På lager: 3
HOOK-UP SOLID 18AWG 300V WHT 50'
På lager: 6
HOOK-UP SOLID 18AWG 300V GRN 50'
På lager: 18
Alternativ længde
HOOK-UP SOLID 18AWG RED
På lager: 4000
HOOK-UP SOLID 18AWG 300V RED 10'
På lager: 8
HOOK-UP SOLID 18AWG 300V RED 5'
På lager: 23
HOOK-UP SOLID 18AWG 300V RED 25'