10982-18-1-2000-001-1-TD
DigiKeys varenummer
1175-2662-10-ND
Producenter
Producentens varenummer
10982-18-1-2000-001-1-TD
Beskrivelse
HOOK-UP SOLID 18AWG 300V BLK 10'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
18 AWG Hook-up Tråd Solid Sort 300V 10,00' (3,05m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,083" (2,11mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,015" (0,38mm)
Emballage
Spole
Længde
10,00' (3,05m)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-10°C – 80°C
Trådtykkelse
Kappefarve
Ledertråd
Solid
Klassificeringer
UL Style 10982
Ledermateriale
Grundlæggende varenummer
Kappe (isolerings )materiale
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 7
Kontroller for yderligere indgående lager
Spole
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP SOLID 18AWG 300V RED 10'
På lager: 8
HOOK-UP SOLID 18AWG 300V GRN 10'
På lager: 11
HOOK-UP SOLID 18AWG 300V WHT 10'
På lager: 10
Alternativ længde
HOOK-UP SOLID 18AWG BLACK
På lager: 12000
HOOK-UP SOLID 18AWG 300V BLK 25'
På lager: 11
HOOK-UP SOLID 18AWG 300V BLK 50'
På lager: 3
HOOK-UP SOLID 18AWG BLK 100'
På lager: 15
HOOK-UP SOLID 18AWG 300V BLK 5'