10981-22-1-2000-002-1-TD
DigiKeys varenummer
1175-10981-22-1-2000-002-1-TD-ND
1175-10981-22-1-2000-002-1-TD-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
10981-22-1-2000-002-1-TD
Beskrivelse
WIRE
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 AWG Hook-up Tråd Solid Hvid 300V 2000,0' (609,6m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,044" (1,12mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,009" (0,23mm)
Emballage
Spole
Digi-Spool™, Kontinuerlig spole
Længde
2000,0' (609,6m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
80°C