109-UV370H-001
DigiKeys varenummer
1175-109-UV370H-001-ND
Producenter
Producentens varenummer
109-UV370H-001
Beskrivelse
CBL TIE WEATHER RESIST UV TYPE
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Standard binder Sort 4,02" (102,00mm) 120lbs (54,43kg)
Kategori
Længde - Faktisk
1,214' (370,00mm)
Producenter
CNC Tech
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Emballage
Pose
Strækstyrke
120lbs (54,43kg)
Varestatus
Aktiv
Funktioner
UV-resistent, Vejrbestandig
Tråd-/kabelbindertype
Standard binder
Materiale
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Længde - Cirka
14,5"
Farve
Sort
Bundtdiameter
4,02" (102,00mm)