10368-32-1-0500-005-1-TS
DigiKeys varenummer
1175-10368-32-1-0500-005-1-TS-ND
1175-10368-32-1-0500-005-1-TS-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
10368-32-1-0500-005-1-TS
Beskrivelse
UL10368 HALOGEN FREE 30AWG, 105C
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32 AWG Hook-up Tråd 7/0,0031" Blå 300V 500,0' (152,4m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,031" (0,79mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,010" (0,25mm)
Emballage
Spole
Digi-Spool™, Kontinuerlig spole
Længde
500,0' (152,4m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
105°C