10368-30-1-0500-006-1-TS
DigiKeys varenummer
CN384N-25-ND
Producenter
Producentens varenummer
10368-30-1-0500-006-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 30AWG 300V BRN 25'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
30 AWG Hook-up Tråd 7/0,0039" Brun 300V 25,00' (7,62m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,033" (0,84mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,010" (0,25mm)
Længde
25,00' (7,62m)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-10°C – 105°C
Flere ressourcer
På lager: 17
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 30AWG 300V BLK 25'
På lager: 20
HOOK-UP STRND 30AWG 300V WHT 25'
På lager: 8
HOOK-UP STRND 30AWG 300V YEL 25'
På lager: 4
HOOK-UP STRND 30AWG 300V RED 25'
På lager: 9
HOOK-UP STRND 30AWG 300V BLU 25'
På lager: 17
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 30AWG BROWN
På lager: 2498
HOOK-UP STRND 30AWG 300V BRN 50'