1015-22-1-2000-002-1-TD
DigiKeys varenummer
1175-1015-22-1-2000-002-1-TD-ND
1175-1015-22-1-2000-002-1-TD-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
1015-22-1-2000-002-1-TD
Detaljeret beskrivelse
22 AWG Hook-up Tråd Solid Hvid 600V 2000,0' (609,6m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,089" (2,26mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,031" (0,80mm)
Spænding
600V
Kabeltype
Driftstemperatur
105°C