1015-20-1-2000-004-1-TD
DigiKeys varenummer
1175-1015-20-1-2000-004-1-TD-ND
1175-1015-20-1-2000-004-1-TD-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
1015-20-1-2000-004-1-TD
Beskrivelse
WIRE
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 AWG Hook-up Tråd Solid Rød 600V 2000,0' (609,6m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,094" (2,38mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,031" (0,80mm)
Emballage
Spole
Digi-Spool™, Kontinuerlig spole
Længde
2000,0' (609,6m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
600V
Kabeltype
Driftstemperatur
105°C