1015-18-1-2000-001-1-TS
DigiKeys varenummer
1175-1015-18-1-2000-001-1-TS-ND
1175-1015-18-1-2000-001-1-TS-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
1015-18-1-2000-001-1-TS
Beskrivelse
WIRE
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
18 AWG Hook-up Tråd 34/0,0071" Sort 600V 2000,0' (609,6m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,110" (2,79mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,031" (0,80mm)
Emballage
Spole
Digi-Spool™, Kontinuerlig spole
Længde
2000,0' (609,6m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
600V
Kabeltype
Driftstemperatur
105°C