1007-24-1-2000-004-1-TD
DigiKeys varenummer
1175-1007-24-1-2000-004-1-TD-ND
1175-1007-24-1-2000-004-1-TD-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
1007-24-1-2000-004-1-TD
Beskrivelse
WIRE 24AWG RED SOLID FEET
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24 AWG Hook-up Tråd Solid Rød 300V 2000,0' (609,6m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,053" (1,35mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,016" (0,41mm)
Emballage
Spole
Digi-Spool™, Kontinuerlig spole
Længde
2000,0' (609,6m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
80°C