1007-16-1-2000-001-1-TS
DigiKeys varenummer
1175-1007-16-1-2000-001-1-TS-ND
1175-1007-16-1-2000-001-1-TS-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
1007-16-1-2000-001-1-TS
Beskrivelse
WIRE
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
16 AWG Hook-up Tråd 26/0,0100" Sort 300V 2000,0' (609,6m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,094" (2,38mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,016" (0,41mm)
Emballage
Spole
Digi-Spool™, Kontinuerlig spole
Længde
2000,0' (609,6m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
80°C