10064-34-1-0500-007-1-TS
DigiKeys varenummer
CN575G-100-ND
Producenter
Producentens varenummer
10064-34-1-0500-007-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 34AWG 30V GRN 100'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
34 AWG Hook-up Tråd 7/0,0024" Grøn 30V 100,0' (30,5m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,013" (0,33mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,0027" (0,069mm)
Længde
100,0' (30,5m)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
30V
Kabeltype
Driftstemperatur
105°C
Ledertråd
7/0,0024"
Flere ressourcer
På lager: 1
Kontroller for yderligere indgående lager
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 34AWG 30V BLK 100'
På lager: 5
HOOK-UP STRND 34AWG 30V WHT 100'
På lager: 5
HOOK-UP STRND 34AWG 30V YEL 100'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 34AWG 30V RED 100'
På lager: 1
HOOK-UP STRND 34AWG 30V BLU 100'
På lager: 4
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 34AWG 30V GREEN
På lager: 4721
HOOK-UP STRND 34AWG 30V GRN 50'
På lager: 4
HOOK-UP STRND 34AWG 30V GRN 25'