10064-34-1-0500-003-1-TS
DigiKeys varenummer
CN572Y-50-ND
Producenter
Producentens varenummer
10064-34-1-0500-003-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 34AWG 30V YEL 50'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
34 AWG Hook-up Tråd 7/0,0024" Gul 30V 50,00' (15,24m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,013" (0,33mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,0027" (0,069mm)
Længde
50,00' (15,24m)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
30V
Kabeltype
Driftstemperatur
105°C
Ledertråd
7/0,0024"
Flere ressourcer
Afbrudt
Dette produkt forhandles ikke længere af DigiKey.
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 34AWG 30V BLK 50'
På lager: 4
HOOK-UP STRND 34AWG 30V WHT 50'
På lager: 9
HOOK-UP STRND 34AWG 30V RED 50'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 34AWG 30V BLU 50'
På lager: 4
HOOK-UP STRND 34AWG 30V GRN 50'
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 34AWG 30V YEL 100'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 34AWG 30V YELLOW
HOOK-UP STRND 34AWG 30V YEL 25'