10064-34-1-0500-002-1-TS
DigiKeys varenummer
CN571W-25-ND
Producenter
Producentens varenummer
10064-34-1-0500-002-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 34AWG 30V WHT 25'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
34 AWG Hook-up Tråd 7/0,0024" Hvid 30V 25,00' (7,62m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,013" (0,33mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,0027" (0,069mm)
Emballage
Spole
Længde
25,00' (7,62m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
30V
Kabeltype
Driftstemperatur
105°C
Trådtykkelse
Kappefarve
Ledertråd
7/0,0024"
Klassificeringer
UL Style 10064
Ledermateriale
Grundlæggende varenummer
Kappe (isolerings )materiale
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
Vare med merværdi
Spole
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 34AWG 30V BLK 25'
På lager: 8
HOOK-UP STRND 34AWG 30V YEL 25'
På lager: 9
HOOK-UP STRND 34AWG 30V RED 25'
På lager: 11
HOOK-UP STRND 34AWG 30V BLU 25'
På lager: 4
HOOK-UP STRND 34AWG 30V GRN 25'
På lager: 1
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 34AWG 30V WHITE
På lager: 4500
HOOK-UP STRND 34AWG 30V WHT 100'
På lager: 5
HOOK-UP STRND 34AWG 30V WHT 50'