10064-32-1-0500-006-1-TS
DigiKeys varenummer
1175-10064-32-1-0500-006-1-TS-ND
1175-10064-32-1-0500-006-1-TS-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
10064-32-1-0500-006-1-TS
Beskrivelse
HK-UP STD 32AWG 30V BRN FEET
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32 AWG Hook-up Tråd 7/0,0031" Brun 30V 500,0' (152,4m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,015" (0,38mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,0027" (0,069mm)
Emballage
Spole
Digi-Spool™, Kontinuerlig spole
Længde
500,0' (152,4m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
30V
Kabeltype
Driftstemperatur
105°C