10064-32-1-0500-002-1-TS
DigiKeys varenummer
CN565W-50-ND
Producenter
Producentens varenummer
10064-32-1-0500-002-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 32AWG 30V WHT 50'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32 AWG Hook-up Tråd 7/0,0031" Hvid 30V 50,00' (15,24m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,015" (0,38mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,0027" (0,069mm)
Emballage
Spole
Længde
50,00' (15,24m)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
30V
Kabeltype
Driftstemperatur
105°C
Trådtykkelse
Kappefarve
Ledertråd
7/0,0031"
Klassificeringer
UL Style 10064
Ledermateriale
Grundlæggende varenummer
Kappe (isolerings )materiale
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
Afbrudt
Dette produkt forhandles ikke længere af DigiKey.
Spole
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 32AWG 30V BLK 50'
På lager: 9
HOOK-UP STRND 32AWG 30V YEL 50'
På lager: 9
HOOK-UP STRND 32AWG 30V RED 50'
På lager: 11
HOOK-UP STRND 32AWG 30V BLU 50'
På lager: 3
HOOK-UP STRND 32AWG 30V GRN 50'
På lager: 1
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 32AWG 30V WHT 25'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 32AWG 30V WHT 100'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 32AWG 30V WHT 500'
På lager: 24
HOOK-UP STRND 32AWG 30V WHT FOOT