10064-26-1-0500-006-1-TS
DigiKeys varenummer
1175-10064-26-1-0500-006-1-TS-ND
1175-10064-26-1-0500-006-1-TS-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
10064-26-1-0500-006-1-TS
Beskrivelse
WIRE
Detaljeret beskrivelse
26 AWG Hook-up Tråd 7/0,0063" Brun 30V 500,0' (152,4m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,027" (0,69mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,004" (0,09mm)
Spænding
30V
Kabeltype
Driftstemperatur
105°C
Ledertråd
7/0,0063"
Flere ressourcer
På lager: 6.698 Fod
Kontroller for yderligere indgående lager
LængdeEnhedspris (Pr. fod)Udv. pris
Spole
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 26AWG 30V YEL FEET
På lager: 4105
WIRE
På lager: 0
På lager: 111
HOOK-UP STRND 26AWG 30V WHT FEET