10064-24-1-0500-003-1-TS
DigiKeys varenummer
1175-10064-24-1-0500-003-1-TS-ND
1175-10064-24-1-0500-003-1-TS-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
10064-24-1-0500-003-1-TS
Beskrivelse
WIRE
Detaljeret beskrivelse
24 AWG Hook-up Tråd 7/0,0079" Gul 30V 500,0' (152,4m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,031" (0,79mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,004" (0,09mm)
Spænding
30V
Kabeltype
Driftstemperatur
105°C
Ledertråd
7/0,0079"
Flere ressourcer
På lager: 5.889 Fod
Kontroller for yderligere indgående lager
LængdeEnhedspris (Pr. fod)Udv. pris
Spole
Producenters standard pakke
Alternativ farve
WIRE
På lager: 5411
HOOK-UP STRND 24AWG 30V BRN FEET
På lager: 5060
HOOK-UP STRND 24AWG 30V BLK FEET
HOOK-UP STRND 24AWG 30V RED FEET