CS325S27000000EEQT
DigiKeys varenummer
300-3016-2-ND - Tape & Reel (TR)
300-3016-1-ND - Afskåret tape (CT)
300-3016-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CS325S27000000EEQT
Beskrivelse
CRYSTAL 27.0000MHZ 10PF SMD
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
27 MHz ±10ppm Krystaller 10pF 80 Ohms 4-SMD, ingen leder
Kategori
Belastningskapacitans
10pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
80 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-10°C – 60°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
27 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)